Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Únor 2011

3X BLOND : Tornádo

15. února 2011 v 22:12 | vamp
Foto z ligového zápasu  ZDE
3x-blond-tornado

3X BLOND vs. Tornádo

5. února 2011 v 13:51 | vamp |  Liga
První ligový zápas se uskuteční v sobotu 12.2. 2011 U Splavu ve Vsetíně od 16:00.

Rozlosování ligové soutěže 10/11

2. února 2011 v 21:21 | vamp |  Liga
Zápasy týmu Tornáda :
Kolo      Domácí           Hosté                Den Datum       Čas       Místo
1          3XBLOND        Tornádo        Ne   6.2.2011    18:00   U splavu
2          Tornádo          Rapid team      Ne   13.2.2011   18:00   bowling 9
3          !!! VOLNO !!   Tornádo           Ne    27.2.2011   18:00
4          Tornádo          Bambulee        Ne    6.3.2011     18:00   bowling 9
5          ValmezCity     Tornádo           Ne    20.3.2011   18:00   melody
6          Tornádo          4P bystřice      Ne    27.3.2011   18:00   bowling 9
7          4P                   Tornádo          Ne    10.4.2011   18:00   melody
8          Tornádo          4P junioři        Ne    17.4.2011   18:00   bowling 9
9          Wagon            Tornádo          Ne    24.4.2011   18:00   Klub 3 Opice
10        Tornádo          3X BLOND       Ne    1.5.2011     18:00   bowling 9
11         Rapid team     Tornádo          Ne    8.5.2011      18:00   melody
12        Tornádo          !!! VOLNO !!    Ne    22.5.2011   18:00  
13        Bambulee        Tornádo          Ne    29.5.2011   18:00   U splavu
14        Tornádo          ValmezCity      Ne    5.6.2011     18:00   bowling 9
15        4P bystřice     Tornádo           Ne    12.6.2011   18:00   melody
16        Tornádo          4P                   Ne    19.6.2011    18:00   bowling 9
17        4P junioři        Tornádo          Ne     3.7.2011     18:00   melody
18        Tornádo          Wagon            Ne    10.7.2011     18:00   bowling 9

Ligové týmy pro sezónu 2010/2011

2. února 2011 v 20:38 | vamp |  Liga
1. 4P
Pernica Adam, Petřek Pavel, Pospěch Petr, Kraus Radek, Reich Tomáš
2. 4P bystřice
Pražák Jan, Pražák Petr, Drda Radek, Pavlačka Michal, Věrka Kaňáková
3. 4P junioři
Daniel Kraus, Kryštof Klimpar, Kryštof Fojtů, Michal Chlevišťan
4. Tornádo
Hloušek Martin, Janota Tomáš, Klhůfek Josef, Martin Šůstek, Sýkora Jaromír
5. ValmezCity Reprezent
Horník Michal, Žabčík Roman, Nešovič Daniel, Voleský Martin,
6. Bambulee
Radek Olšák, Jakub Mikulec, Lukáš Zgarba, Jakub Latina
7. Wagon
Pivoda Marek, Šrámek Tomáš, Životský, Matěj, Frnka Radim, Zizák Ondřej, Balog David
8. Rapid team
David Scholz, Jirka Štajer, Kuba Křikala, Martin Kulišťák, Tomáš Odstrčil
9. 3X BLOND
Kadleček Josef, Grycman Jiří, Chromík Jaroslav, Kubela Martin, Filgas Daniel, Šopová Adéla, Kmínek Luďa
turnaj
ilustracni foto :-)