Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Prosinec 2009

Report z 3. zlínského poháru 12.12.09

15. prosince 2009 v 23:25 | vamp |  Turnaje
V sobotu 12.12. 2009 se uskutečnil zlínský pohár v klubu Klid. Pro hráče Tornáda to byl historicky nejúspěšnější turnaj kat. B. Po předchozích umístěních 5. a 4. místo přišlo ještě další zlepšení!
Z Otrokovic se vydaly na turnaj dvě dvojice. Hráli spolu M. Šůstek, F. Pícha a zaměřím se na naši tradiční dvojici T. Janota (Jerry), M. Hloušek (Vamp). V turnajích vystupují pod jménem Sklenička. :-) Do turnaje se přihlásilo 16 dvojic. Měl kvalitní obsazení a to včetně zlínské špičky. Náš cíl byl jasný, a to udržet 4. celkové místo.
V prvním zápase nás čekal věčný rival Žabčík. Hrál se Želechovickým ostrostřelcem Pospíšilem. Borci se nestačili ani rozkoukat a vysoko prohrávali. Jerry rozjel smrtící kombinaci. Výborně prohazoval na pětce a zakončoval snakem. Vyhráli jsme 2:0.
V dalším zápase nás čekal soupeř Vetyška, Švec. Po velmi vyrovnaném průběhu dospěl zápas do třetího legu. Ten jsme bohužel prohráli a putovali na levou stranu pavouka. Tam nás čekal nesmírně težký soupeř Pospěch, Kaspřík. Byli jsme přesvědčeni, že je to konec našich nadějí. Opak byl pravdou! Možná nás lehce podcenili. Jerry dokázal velmi slušně prohazovat soupeřovu pětku. Na trojce byl téměř stoprocentní. Z obrany jsem vyslal pár úspěšných střel, které skončili v brance. Zápas dospěl do rozhodujícího třetího legu. V něm byl soupeř netrpělivější. Jerry zachoval chladnou hlavu a možná díky tomu jsme vyhráli 2:1.

Hned po tomto zápase nás čekal další těžký protihráč. Adepti na vítězství Drda, Pavlačka. Opět se nám povedl nástup v 1 legu. Jerry pokračoval ve skvělé hře na pětce. Díky tomu měl mnoho šancí v útoku. Mně se dařilo pokrývat a chytat střely obou hráčů. To vyústilo ve vedení 1:0. Druhý leg nám nevyšel a následoval třetí nervy drásající leg. Přiznám se, že náš zápas ještě nikdy nepozorovalo tolik lidi jako teď. Jerry působil rozvážně, což mi taky dodávalo klid. Zápas jsme dotáhli to vítězného konce a další senzace byla na světě!
Po chvilce čekání jsme narazili na dvojici R. Kraus, J. Vičík. Zápas mi přišel jako přes kopírák. První leg jsme vyhráli. Druhý vysoko prohráli. Ve třetím po velkém boji jsme se radovali z úspěchu!
Chyběl nám jediný zápas na bednu. Opět se proti nám postavili Švec, Vetyška. Klukům jsme vrátili úvodní porážku a vyhráli jsme.
Snažili jsme se bojovat o finále. Bohužel jsme nestačili na Pernicu a Petřeka. Krásné 3. místo je náš nejlepší úspěch a snad se nám to povede brzo vylepšit ! :-)
Martin Hloušek, Tomáš Janota

Foto ze zlínských pohárů 12. - 13. 12. 2009

14. prosince 2009 v 19:17 | vamp
Foto ze soboty 12.12. : ZDE
Foto z neděle 13.12. : ZDE