Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Březen 2009

Turnaj

26. března 2009 v 16:15 | vamp |  Turnaje

Foto - Tornádo vs. oE Bastards

19. března 2009 v 14:43 | Vamp |  Friendship
Fotky ze zápasu : ZDE

Tornádo vs. oE Bastards - report

10. března 2009 v 11:48 | Frky |  Liga
Takže, na neděli 8.3. nám vyšel zápas s kolegama z Oe - Oe Bastards. Já jako kapitán jsem dlouho váhal, jestli toto utkání odehrát i přes to, že náš kameraman, řidič, bla bla bla, bla bla bla, je pryč (konkrétně v Mexiku), nakonec jsme dospěli k tomu, že toto derby radši odehrajem, jelikož kluci z Oe toho mají již hodně dohrávat. Takže v 5 hodin SEČ se sešel tým Tornádo ve složení Já, Jerry, Vamp a Bíťa v Little Las Vegas. Předem bych se chtěl už dopředu omluvit našim stálým "fanouškům", jako jsou Laty a spol., že jsem dlouho žádný report nenapsal - nebylo to kvůli tomu, že by jsme všechny zápasy prohráli (jeden jsme dokonce i vyhráli), ale jelikož díky škole, zkouškám a podobně nebyl čas ani nálada. Takže soupeři rozepsali první dvojice a já reagoval na první zápas naší první stálou dvojicí ve složení Vamp a Jerry. Tady musím zdůraznit, že kluci překvapili dokonce i "trenéra". Jelikož po prvním míčku se stálý obránce Jerry, přesunul do útoku a tam i do zbytku utkání zůstal. Musím kluky pochválit jelikož to přineslo své ovoce a Jerry jako obránce se zachoval jako chladnokrevný útočník a kluci po zásluze vyhráli 2:0, kdy Jerry zabil co se dalo. Kluci super tah - nikdo ho nečekal, dokonce ani my spoluhráči.

Takže ke druhému utkání jsme nastoupili já s Bíťou. Průběh u mě tradiční - bud se mi daří pětka nebo trojka. Tentokrát to vyšlo na trojku, ze které jsem měl poměrně dobrou úspěšnost, avšak pětkou jsem si prohazoval poměrně se štěstím. To by ovšem nesměl být Bíťas v takové formě. Chytil nějaké střely, nic nepokazil a když bylo potřeba tak zavěsil střelou přes celé hřiště - super vedení 2:0.

Pak hrál Vamp s Bíťa. Toto utkání jsem nesledoval, takže nemůžu komentovat, ale naši kluci prohráli 2:0. Za stavu 2:1 jsme šli na zápas já s Jerrym. Při zápasech se mnou byl průběh tradiční - moje pětka průměrná, trojka dobrá a můj obránce pochytal standard a přidal i nějaký ten gol. Takže výhra s přehledem 2:0 a nadějné vedení 3:1. Pak nastaly jedničky. Jelikož po předešlých zkušenostech raději chodím na první jedničky, tak jsem se nedemokraticky napsal i teď. Proti kapitánovi hostí - Plašovi. Zápas to byl naprosto vyrovnaný - kdyby šlo rozdat každému po bodu, tak by to bylo naprosto odpovídající. Musím uznat, že opravdu o vítězi muselo rozhodnout štěstí. To se nakonec přiklonilo ke mně, ale kdyby vyhrál Plaša tak se na nic zlobit nemůžu - opravdu vyrovnaný zápas.

Potom jsme zvolili naši disciplínu - čtverky. Tam se opět ukázal, ve skvělé formě hrající, Bíťa. Dal tam několik golu, já s Jancou si dobře rozdělil pochytání soupeřových útoků a občas jsem se s Vampem prohodil a šel na trojku. Výsledkem bylo vítězství 2:0 na legy. Za stavu 5:1 se šlo k další sérii dvojic. Začal opět Janca s Vampem a vyhráli 2:1 na legy. Vedení 6:1 opravdu nemám rád, jelikož pak jsem hrál já s Bíťou, a touto cestou se mu chci omluvit. První leg jsme vyhráli, ve druhém jsme vedli 3:0 a já to měl na trojce. A jak největší amatér jsem začal dělat p...iny. Výsledkem tohoto mojeho "stylu" byla prohra 2:1 na legy. Nevím jestli v dalším utkání to na mě mělo ještě vliv, ale i tento zápas jsme s Vampem nezvládli a prohráli. Takže jsem pořád tloukl hlavou do zdi, naštěstí tam pak šli hrát ti dva zabijáci. Sice jsem je nesledoval, ale dovedu si to představit. Bíťa to vzadu pochytal, přidal nějaký ten gol, když bylo potřeba a Janca to vepředu zabíjel, jak to má ve zvyku. Super, vyhráli 2:0 a nebylo co řešit.

Pak šel Vamp na jedničky, povinně vyhrál a nakonec kapitán hostí demokraticky vylosoval, kdo bude za nás hrát volné nasazení. No demokraticky - stálo mě to tak i tak panáka:) Takže volné nasazení jsem hrál já s Jerrym a než jsem začal hrát blbosti tak to Jerry uzavřel a vyhráli jsme 2:1. Takže celkové vítězství 9:3 (19:10), troufám si tvrdit, tak nějak zhruba odpovídalo skutečnosti. Vím, že jsem sliboval statistiky po každém zápase, ale jelikož mám v plánu připravovat reporty ihned po zápase (jelikož to jsou nejčerstvější emoce), tak nemám po ruce kalkulačku a má hlava to nějak jen tak nevypočítá, tak budem po každém zápase uvádět takzvané "kapitánské hodnocení", kde se známkuje stejně jako ve škole (1 - nejlepší, 5 - nejhorší).

Jerry - 1 (to jak zasypal protihráče snakema v prvním a v dalších zápasech to bylo nezapomenutelné, když hrál vzadu tak spolehlivě chytal a střílel goly)


Bíťa - 1,5 (velice příjemně překvapil, pochytal toho dost a hlavně dal na něj spoustu golu, nevím o žádném ztraceném míčku)
Vamp - 2,5 (moc jsem ho vepředu nesledoval jelikož tam hrál bud Jerry nebo já, ale myslím že nic nepokazil, zápas se mnou byl takový na houby, kdy mu tam do vlastní branky spadly všechny haluze, vyhrál jedničky)
Frky - 2,5 (trojka byla suprová, pětka nic moc, taky jsem vyhrál jedničky, spíš takový odehraný standard)Takže takový nějaký byl ve zkratce zápas s klukama z Otrokovic. Nechcu tvrdit, že to tak úplně bylo, já to tak pouze ze svého pohledu viděl. Jestli někdo to viděl jinak tak budu rád když to napíše bud do diskuze nebo do komentářů. Budu opravdu rád za každou zpětnou vazbu. To co jsme tam řešili bych chtěl nechat mezi náma, ale chtěl bych jen klukům z Oe říct, že podle mě to byli černí koni této ligy a jen díky svým neshodám to vypadá tak jak to vypadá. Je to na nich jak to vyřeší a jak to dopadne, ale kvalitativně mají na 100% minimálně na střed tabulky. Budu vám držet pěsti ať se vám daří, ale asi znáte můj názor na to koho jste měli vystřídat. Tak všichni fotbálkáři good luck do dalších zápasů a my se zde zase sejdem pravděpodobně při dalším reportu (zřejmě při utkání proti Želechovice city).