Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Tornádo vs. Chytil a Trefil - report

5. prosince 2008 v 15:50 | Frky |  Liga
Takže ve středu jsme odehráli dvakrát odložené utkání s týmem Chytil a Trefil. V žádném případě jsme nechtěli prohrát a proto jsme do zápasu vstoupili s velkým odhodláním. Začal jsem já s delikem proti dvojici Orság, Kmínek. Žádná velká zdržovačka, za 5 minut bylo vymalováno a vedli jsme 1:0.
Pak nastoupila naše stálá dvojice Jerry a Vamp. Hráli proti kapitánovi hostů Grycmanovi a Třetinovi. Potvrdilo se, že kluci nejsou ve svém úvodním zápase patřičně soustředěni, nažhaveni a rozehráni a prohráli 2:1 na legy. Pak jsem přišel na řadu já s Jerrym. Podobně jako první zápas-žádné velké drama a naše vítězství 2:0. Úvodní dvojice dohrával Vamp s Delikem. Kluci se vytáhli a vyhráli 2:0. K prvním jedničkám jsem nominoval Vampa proti Grycmanovi. Zápas to byl napínavý a vyrovnaný, vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec se miska vah nakonec přiklonila k nám a výsledkem bylo vítězství 2:1 a průběžný stav 4:1.
Nastoupili jsme k naší domácí disciplíně-čtverkám a opět to byla hra vyrovnaná se Šťastným závěrem pro nás. Přišlo střídání, kdy za Delika nastoupil Bíťas. Začal se mnou a než jsme se nadáli, vyhráli jsme 2:0. Pak hrálá opět Sklenička, která taktéž vyhrála 2:0. Já pak hrál s Vampem, proti asi nejlepší možné dvojici hostů - Grycmanovi a Třetinovi. Občas jsme se prohodili a výsledkem bylo vítězství 2:1. Dvojice uzavírali Bíťa s Jancou. Ono se to možná nezdá, ale tato sestava je opravdu ďábelská. S Jerryho by mohl být z fleku útočník, protože ať jsem nemohl věřit vlastním očím, Jerry tam sázel jeden snake za druhým a Bíťa ho z obrany podporoval. Vítězství kluků 2:0 je opravdu zasloužené.
No a pak nastal hlavní hřeb večeraJ. Za stavu 9:1 jsem nastoupil k jedničkám a jelikož jsem měl štěstí i při losu volného nasazení, tak jsem nastoupil i tam. To co jsem v těchto dvou zápasech předvedl byla tragikomedie. Nebo spíš komedie. Absolutní nesoustředěnost, laxnost, podcenění a trochu i opilostJ. Bíťovi jsem ve volném nasazení pokazil 100% úspěšnost a náš zápas tím skončil celkovým poměrem 9:3 v náš prospěch.
Povinné vítězství za námi a 3 body u nás. Tímto bych se však chtěl klukům omluvit za ty moje dva poslední zápasy. Tak jak jsem měl ze svého výkonu jak na pětce tak i na trojce po celou dobu skvělý pocit, tak všechno jsem si to zkazil posledníma dvěma zápasama. Mohli jsme klidně vyhrát 11:1 a nikdo by nic neříkal, nebýt mého výpadku v soustředění v posledních zápasech. Kluci takže sorry a pro příště už se polepším.;)
Foto : ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filip Machula Filip Machula | 6. prosince 2008 v 8:40 | Reagovat

hezky hezky, draci! a jerry..to je prostě útočník od pohledu:)

2 Laty Laty | 14. prosince 2008 v 21:48 | Reagovat

To delate clanky jen z vyhranych zapasu? :)

3 vamp vamp | E-mail | Web | 14. prosince 2008 v 22:56 | Reagovat

Frky na zapase s common railem nebyl, tudiz neni report

4 Frky Frky | 15. prosince 2008 v 0:48 | Reagovat

Přesně tak, navíc já bych si velice rád přečetl reporty týmu "Už jsme tam byli"..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama