Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Prosinec 2008

Vánoce a nový rok 2009

24. prosince 2008 v 1:53 | vamp |  Friendship

Příjemné prožití vánočních svátků, hodně zdraví, štěstí

a úspěchů v roce 2009

Přeje tým TornádoEdit :

Neuvěřitelné se stalo skutečností. V Otrokovicích v hospodě Little Las Vegas je Rosengart. Tímto velké díky týmu oE Bastards. Jmenovitě Kapovi, Šusťovi, Plašovi, Xonovi, Fildovi, že to všechno domluvili a Práža s nimi spolupracoval.

Tornádo vs. Meteor - report

16. prosince 2008 v 21:18 | Frky
Tak jsme se v neděli vydali na cestu do Valmezu. Jelikož kluci měli problém se dostat, domluvili jsme se na výměně pořadatelství. Nebudu tady radši popisovat jaké zmatky byly vůbec s tím domluvit zápas. A jaké trable při příjezdu. No prostě mínusový bod pro Meteor. Jeli jsme v plné sestavě tudíž všech 5 lidí.
Počáteční sestava byla tradiční - já s delikem a janca s vampem. Začínal jsem já s kolegou, který má v našem týmu (jak jsme po cestě počítali) nespočet funkcí - je to náš hlavní kameraman, řidič, stane se z něj i zapisovatel a kdo ví, co mu ještě svěříme za funkce. Řeč je o panu Pytlíkovi. No první zápas začal opět naší nervozitou. Teda aspoň mojí, ale bylo na co se vymlouvat, jelikož tam byla docela kosa a já ještě nevyspěl na takový skill, abych mohl hrát zabalen v rukavicích tak jako 60% našeho týmu. 4:4 a při posledním míčku v prvním legu se projevily zahřáté ruce pana Miklíka, který vsítil gol a poslal nás do vedení. Poté jsem se rozehřál i já a doklepli jsme druhý leg a připsali si tak první bod za vítězství 2:0.
Druhý zápas vampa s jancou jsem moc nesledoval, jelikož jsem se stále zahříval, tentokrát u sklenice piva. Ale kluci to dotáhli do vítězného konce a vedli jsme již 2:0 po výhře 2:1. Miklík, Hloušek, to byla třetí dvojice na pořadu dne, vítězství opět 2:1 a průběžný stav 3:0. Začátek parádní, jsem rád, že jsme se už trochu poučili a soustředíme se i na začátky zápasů, nejen na závěrečný sprint, kdy doháníme co se dá.

Já s Jancou hrál další dvojice, proti mladým talentům z Meteoru. Bez větších problémů jsme vyhráli 2:0 a šlo se na jedničky. K těm jsem nastoupil proti kapitánovi hostí, Martinu Jadrníčkovi. Než jsem se vzpamatoval, prohrával jsem 3:0, díky soupeřově skvělému pinu ze zadních pozic. Bylo potřeba změnit styl bránění a probudit se ke střeleckým dostihům. To se nakonec povedlo a první leg jsem vyhrál 5:4. Druhý leg už jsem kontroloval a dotáhl ho do vítězného konce. Takže jsme nastupovali k naší disciplíně s vedením 5:0, což bylo parádní. Čtyřky byly hodně vyrovnané, vítězství se přiklánělo z jedné strany na druhou a rozhodovalo se až v prodloužení třetího legu. V něm prokázali pevnější nervy hosté a vyhráli 2:1 na legy. Za stavu 5:1 jsme mohli demokraticky losovat kdo půjde na střídačku a pustí do hry pana Bittnera, který tentokrát byl schopný dokonce i hrát, ne jen se opírat o tyčky, jak tomu prý bylo minulé utkání s commonem:). Los usoudil, že vamp má jít z kola ven. Tudíž jsem nastoupil opět já s naším multi-hráčem. Výsledek opět tradiční, vyhráli jsme 2:0. Poté nastoupili naši dva zabijáci Bíťa a Jerry. Jerry se prý rozhodl zabíjet až za nepříznivého stavu 4:1, avšak se přepočítal a kluci prohráli 2:0 na legy. Delik s Jancou pak vyhráli 2:1 a nastupoval jsem k posledním dvojicím s Bíťou, kterému jsem se rozhodl, spravit trochu statistiky, které jsem mu v minulém utkání proti týmu Chytil a trefil pokazil. Vyhráli jsme 2:0, Jirka tam zabil rozhodující míček a bylo vymalováno.
Druhé jednotlivce hrál Janca se svým mladým protějškem. Zabiják nezabiják, Janca podlehl nastupujícímu mládí 2:0. K volnému nasazení mě po dlooouhém ukecávání (za které jsem neviděl, žádný úplatek) přesvědčil delik, abych postavil ho s Bíťou. Staronový tým WTCC předváděl "pohlednou" hru, plnou bankshotů, všemožných fakeů a různých vymyšlenin, které snad ani natrénovat nejdou:). Po velkém a tuhém boji podlehli 2:1. Výsledek utkání tedy 8:4, na legy 18:11.

Foto ZDE

Novinkou po každém utkání budou statistiky jednotlivých hráčů, seřazených podle úspěšnosti. Do výsledků je započítána i čtyřhra, jednotlivci a volné nasazení.
Vysvětlivky: Z-počet zápasů, V-vítězství, P-prohry, L-legy, B-body, %-procentuální úspěšnost.

ZVPLB%
Frky65111:2583
Delik6429:6467
Vamp3215:4267
Jerry6337:8350
Bíťa3123:4133

Tornádo vs. Chytil a Trefil - report

5. prosince 2008 v 15:50 | Frky |  Liga
Takže ve středu jsme odehráli dvakrát odložené utkání s týmem Chytil a Trefil. V žádném případě jsme nechtěli prohrát a proto jsme do zápasu vstoupili s velkým odhodláním. Začal jsem já s delikem proti dvojici Orság, Kmínek. Žádná velká zdržovačka, za 5 minut bylo vymalováno a vedli jsme 1:0.
Pak nastoupila naše stálá dvojice Jerry a Vamp. Hráli proti kapitánovi hostů Grycmanovi a Třetinovi. Potvrdilo se, že kluci nejsou ve svém úvodním zápase patřičně soustředěni, nažhaveni a rozehráni a prohráli 2:1 na legy. Pak jsem přišel na řadu já s Jerrym. Podobně jako první zápas-žádné velké drama a naše vítězství 2:0. Úvodní dvojice dohrával Vamp s Delikem. Kluci se vytáhli a vyhráli 2:0. K prvním jedničkám jsem nominoval Vampa proti Grycmanovi. Zápas to byl napínavý a vyrovnaný, vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec se miska vah nakonec přiklonila k nám a výsledkem bylo vítězství 2:1 a průběžný stav 4:1.
Nastoupili jsme k naší domácí disciplíně-čtverkám a opět to byla hra vyrovnaná se Šťastným závěrem pro nás. Přišlo střídání, kdy za Delika nastoupil Bíťas. Začal se mnou a než jsme se nadáli, vyhráli jsme 2:0. Pak hrálá opět Sklenička, která taktéž vyhrála 2:0. Já pak hrál s Vampem, proti asi nejlepší možné dvojici hostů - Grycmanovi a Třetinovi. Občas jsme se prohodili a výsledkem bylo vítězství 2:1. Dvojice uzavírali Bíťa s Jancou. Ono se to možná nezdá, ale tato sestava je opravdu ďábelská. S Jerryho by mohl být z fleku útočník, protože ať jsem nemohl věřit vlastním očím, Jerry tam sázel jeden snake za druhým a Bíťa ho z obrany podporoval. Vítězství kluků 2:0 je opravdu zasloužené.
No a pak nastal hlavní hřeb večeraJ. Za stavu 9:1 jsem nastoupil k jedničkám a jelikož jsem měl štěstí i při losu volného nasazení, tak jsem nastoupil i tam. To co jsem v těchto dvou zápasech předvedl byla tragikomedie. Nebo spíš komedie. Absolutní nesoustředěnost, laxnost, podcenění a trochu i opilostJ. Bíťovi jsem ve volném nasazení pokazil 100% úspěšnost a náš zápas tím skončil celkovým poměrem 9:3 v náš prospěch.
Povinné vítězství za námi a 3 body u nás. Tímto bych se však chtěl klukům omluvit za ty moje dva poslední zápasy. Tak jak jsem měl ze svého výkonu jak na pětce tak i na trojce po celou dobu skvělý pocit, tak všechno jsem si to zkazil posledníma dvěma zápasama. Mohli jsme klidně vyhrát 11:1 a nikdo by nic neříkal, nebýt mého výpadku v soustředění v posledních zápasech. Kluci takže sorry a pro příště už se polepším.;)
Foto : ZDE