Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Říjen 2008

Předzápasové info :-)

29. října 2008 v 23:05 | vamp |  Liga
Tornádo vs. Želechovice City
Už je to tady! Náš první ligový zápas! Po nuceném odložení dvou zápasů z důvodu rekonstrukce Rocca baru, sehrajeme ve 3. kole s týmem Želechovic náš první zápas. Klání bude v sobotu 1.11.2008 16:00 Příjděte fandit !
Dnes jsme se byli podívat na místní fotbálkové hřiště. Stůl důvěrně známe z Rocca baru.
Jako důkazní materiál přikládám fotky.

Jerry :
Vamp :

Nová sezóna 2008/2009 začíná !

21. října 2008 v 19:17 | vamp |  Liga
Je tady začátek! Do nové sezóny 2008/2009 se přihlásilo 12 týmů ! Liga je dotovaná 20 000 Kč. Finanční prémie bude vyplacena do 6 místa. Můžeme se těšit na výsledky, reportáže, foto a videa.
Hodně štěstí do nové sezóny a fotbálku zdar !

Termínová listina - Zlínský kraj

Název akceTermín
Zlínský Pohár 28.11.08
Zlínský Pohár 320.12.08
Zlínský Pohár 418.1.09

Tabulka - 1. zlínská liga 08/09

21. října 2008 v 18:50 | vamp |  Tabulka

Průběžné pořadí - 1. zlínská liga

#DružstvoKolVVPRPPPKSKLGBO
1.ESPADA131110010121:36261:11935
2.Mordor131010020103:54236:14932
3.Common Rail101000000105:15220:5330
4.Tornádo1481014089:81210:19027
5.ValmezCity Reprezent1490005086:82213:20427
6.Fklidu Team831022050:49124:12313
7.,,pár teček''830023052:46124:12411
8.Už jsme tam byli1031006048:73116:16511
9.Chytil a Trefil12200010039:105112:2326
10.Želechovice City13100111053:104147:2374
11.Meteor11100010033:99102:2133
12.oE Bastards801007031:6688:1442

Rozpis zápasů - 1. zlínská liga

KoloDatumDomácí


HostéZadal
1. kolo:19.10.08
18:00
ESPADA11
22
:1
6
MeteorSprávce

19.10.08
18:00
Chytil a Trefil8
18
:4
13
Želechovice CitySprávce

19.10.08
18:00
Common Rail12
24
:0
4
oE BastardsSprávce

19.10.08
18:00
Tornádo7
17
:5
12
,,pár teček''Hloušek Martin

19.10.08
18:00
Fklidu Team6
14
:7
15
Už jsme tam byliSprávce

19.10.08
18:00
Mordor10
20
:2
9
ValmezCity ReprezentSprávce
2. kolo:26.10.08
18:00
ESPADA12
24
:0
3
Chytil a TrefilSprávce

26.10.08
18:00
Už jsme tam byli3
8
:9
21
MordorSprávce

26.10.08
18:00
,,pár teček''6
16
:7
18
Fklidu TeamSprávce

26.10.08
18:00
oE Bastards4
9
:8
19
TornádoSprávce

26.10.08
18:00
Želechovice City1
4
:11
23
Common RailPražák Jan

26.10.08
18:00
Meteor0
5
:12
24
ValmezCity ReprezentHorník Michal
3. kolo:2.11.08
18:00
Chytil a Trefil7
15
:5
14
MeteorSprávce

2.11.08
18:00
Common Rail9
20
:3
9
ESPADASprávce

2.11.08
18:00
Tornádo8
18
:4
8
Želechovice CitySprávce

2.11.08
18:00
Fklidu Team7
16
:5
14
oE BastardsVičík Josef

2.11.08
18:00
Mordor7
17
:6
17
,,pár teček''Mirvald Martin

2.11.08
18:00
ValmezCity Reprezent8
17
:4
14
Už jsme tam byliSprávce
4. kolo:16.11.08
18:00
ESPADA11
23
:1
4
TornádoVoleský Martin

16.11.08
18:00
Chytil a Trefil0
3
:12
24
Common RailPražák Jan

16.11.08
18:00
,,pár teček''8
17
:4
14
ValmezCity ReprezentHorník Michal

16.11.08
18:00
oE Bastards2
8
:10
21
MordorHromčík Pavel

16.11.08
18:00
Želechovice City5
15
:7
17
Fklidu TeamMachula Filip

16.11.08
18:00
Meteor3
7
:9
18
Už jsme tam byliLatina Jakub
5. kolo:23.11.08
18:00
Common Rail11
23
:1
2
MeteorPernica Adam

23.11.08
18:00
Tornádo9
20
:3
9
Chytil a TrefilHloušek Martin

23.11.08
18:00
Fklidu Team5
15
:7
17
ESPADAVičík Josef

23.11.08
18:00
Mordor11
23
:1
10
Želechovice CityHromčík Pavel

23.11.08
18:00
ValmezCity Reprezent7
14
:5
14
oE BastardsHorník Michal

23.11.08
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
,,pár teček''
6. kolo:7.12.08
18:00
ESPADA11
22
:1
9
MordorVoleský Martin

7.12.08
18:00
Chytil a Trefil4
10
:8
18
Fklidu TeamVičík Josef

7.12.08
18:00
Common Rail12
24
:0
1
TornádoPernica Adam

7.12.08
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
Už jsme tam byli

7.12.08
18:00
Želechovice City5
14
:7
17
ValmezCity ReprezentMachula Filip

7.12.08
18:00
Meteor3
11
:9
20
,,pár teček''Švec Radek
7. kolo:14.12.08
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
oE Bastards

14.12.08
18:00
Už jsme tam byli7
16
:5
12
Želechovice CityLatina Jakub

14.12.08
18:00
ValmezCity Reprezent3
11
:9
19
ESPADAHorník Michal

14.12.08
18:00
Tornádo8
18
:4
11
MeteorHloušek Martin

14.12.08
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Common Rail

14.12.08
18:00
Mordor12
24
:0
3
Chytil a TrefilHromčík Pavel
8. kolo:4.1.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
oE Bastards

4.1.09
18:00
Želechovice City0
0
:0
0
,,pár teček''

4.1.09
18:00
Tornádo7
17
:6
15
Fklidu TeamFrkal Martin

4.1.09
18:00
Common Rail8
18
:4
10
MordorHromčík Pavel

4.1.09
18:00
Chytil a Trefil4
10
:8
19
ValmezCity ReprezentHorník Michal

4.1.09
18:00
ESPADA11
23
:1
4
Už jsme tam byliVoleský Martin
9. kolo:25.1.09
18:00
oE Bastards7
17
:6
15
Želechovice CityPlachý Tomáš

25.1.09
18:00
,,pár teček''5
14
:7
18
ESPADAMirvald Martin

25.1.09
18:00
Už jsme tam byli7
14
:5
12
Chytil a TrefilLatina Jakub

25.1.09
18:00
ValmezCity Reprezent2
8
:10
22
Common RailHorník Michal

25.1.09
18:00
Mordor8
19
:4
11
TornádoHromčík Pavel

25.1.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Meteor
10. kolo:8.2.09
18:00
Meteor8
18
:4
11
Želechovice CityŠvec Radek

8.2.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Mordor

8.2.09
18:00
Tornádo5
14
:7
15
ValmezCity ReprezentFrkal Martin

8.2.09
18:00
Common Rail12
24
:0
3
Už jsme tam byliKraus Radek

8.2.09
18:00
Chytil a Trefil0
0
:0
0
,,pár teček''

8.2.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
oE Bastards
11. kolo:22.2.09
18:00
Želechovice City1
5
:11
23
ESPADAMachula Filip

22.2.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
Chytil a Trefil

22.2.09
18:00
,,pár teček''4
9
:8
18
Common RailPernica Adam

22.2.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
Tornádo

22.2.09
18:00
ValmezCity Reprezent8
19
:4
11
Fklidu TeamHorník Michal

22.2.09
18:00
Mordor10
22
:2
7
MeteorHromčík Pavel
12. kolo:1.3.09
18:00
ValmezCity Reprezent0
0
:0
0
Mordor

1.3.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
Fklidu Team

1.3.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Tornádo

1.3.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
Common Rail

1.3.09
18:00
Želechovice City7
18
:5
14
Chytil a TrefilMachula Filip

1.3.09
18:00
Meteor2
8
:10
22
ESPADAVoleský Martin
13. kolo:8.3.09
18:00
ValmezCity Reprezent8
18
:4
13
MeteorHorník Michal

8.3.09
18:00
Common Rail0
0
:0
0
Želechovice City

8.3.09
18:00
Tornádo9
19
:3
10
oE BastardsFrkal Martin

8.3.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
,,pár teček''

8.3.09
18:00
Mordor7
18
:5
12
Už jsme tam byliHromčík Pavel

8.3.09
18:00
Chytil a Trefil1
6
:11
23
ESPADAVoleský Martin
14. kolo:15.3.09
18:00
Už jsme tam byli5
12
:7
17
ValmezCity ReprezentHorník Michal

15.3.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Mordor

15.3.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
Fklidu Team

15.3.09
18:00
Želechovice City5
10
:7
17
TornádoHloušek Martin

15.3.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
Common Rail

15.3.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
Chytil a Trefil
15. kolo:22.3.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
Meteor

22.3.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Želechovice City

22.3.09
18:00
Mordor7
16
:5
12
oE BastardsHromčík Pavel

22.3.09
18:00
ValmezCity Reprezent3
11
:9
19
,,pár teček''Horník Michal

22.3.09
18:00
Common Rail0
0
:0
0
Chytil a Trefil

22.3.09
18:00
Tornádo6
14
:7
16
ESPADAFrkal Martin
16. kolo:5.4.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Už jsme tam byli

5.4.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
ValmezCity Reprezent

5.4.09
18:00
Želechovice City5
12
:7
16
MordorMachula Filip

5.4.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
Fklidu Team

5.4.09
18:00
Chytil a Trefil2
9
:10
21
TornádoFrkal Martin

5.4.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
Common Rail
17. kolo:19.4.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Meteor

19.4.09
18:00
ValmezCity Reprezent0
0
:0
0
Želechovice City

19.4.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
oE Bastards

19.4.09
18:00
Tornádo0
0
:0
0
Common Rail

19.4.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Chytil a Trefil

19.4.09
18:00
Mordor0
0
:0
0
ESPADA
18. kolo:26.4.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
,,pár teček''

26.4.09
18:00
Želechovice City0
0
:0
0
Už jsme tam byli

26.4.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
ValmezCity Reprezent

26.4.09
18:00
Chytil a Trefil0
0
:0
0
Mordor

26.4.09
18:00
Common Rail0
0
:0
0
Fklidu Team

26.4.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
Tornádo
19. kolo:3.5.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
Meteor

3.5.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Želechovice City

3.5.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
Tornádo

3.5.09
18:00
Mordor0
0
:0
0
Common Rail

3.5.09
18:00
ValmezCity Reprezent0
0
:0
0
Chytil a Trefil

3.5.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
ESPADA
20. kolo:24.5.09
18:00
Želechovice City0
0
:0
0
oE Bastards

24.5.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
,,pár teček''

24.5.09
18:00
Chytil a Trefil0
0
:0
0
Už jsme tam byli

24.5.09
18:00
Common Rail0
0
:0
0
ValmezCity Reprezent

24.5.09
18:00
Tornádo0
0
:0
0
Mordor

24.5.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
Fklidu Team
21. kolo:7.6.09
18:00
Želechovice City0
0
:0
0
Meteor

7.6.09
18:00
Mordor0
0
:0
0
Fklidu Team

7.6.09
18:00
ValmezCity Reprezent0
0
:0
0
Tornádo

7.6.09
18:00
Už jsme tam byli0
0
:0
0
Common Rail

7.6.09
18:00
,,pár teček''0
0
:0
0
Chytil a Trefil

7.6.09
18:00
oE Bastards0
0
:0
0
ESPADA
22. kolo:21.6.09
18:00
ESPADA0
0
:0
0
Želechovice City

21.6.09
18:00
Chytil a Trefil0
0
:0
0
oE Bastards

21.6.09
18:00
Common Rail0
0
:0
0
,,pár teček''

21.6.09
18:00
Tornádo0
0
:0
0
Už jsme tam byli

21.6.09
18:00
Fklidu Team0
0
:0
0
ValmezCity Reprezent

21.6.09
18:00
Meteor0
0
:0
0
Mordor

Sezóna 2008/2009 - soupiska týmů

9. října 2008 v 20:22 | vamp |  Liga
Název týmu
Město
Tornádo
Otrokovice
OE Bastards
Otrokovice
Common rail
Rožnov
Espada
Rožnov
Pár teček
Rožnov
Želechovice city
Želechovice
Fklidu teamZlín
Už jsme tam byliVsetín
Chytil TrefilVsetín
MordorNivnice
MeteorValašské Meziříčí
ValmezCity Reprezent
Valašské Meziříčí


Vice informací na foosball.cz - ZDE

Tornado World Championships - Las Vegas 2008

4. října 2008 v 21:31 | vamp |  Světový foos
Ve finále tohoto turnaje v open singles se utkali Tony Spredeman a Frederic Collignon. Tony předvedl, že patří mezi nejlepší hráče na Tornádu a Frederica porazil 3:1. Jeden z nejlepších foosbalových zápasů, o kterém se bude mluvit hodně dlouho.


Musím se zmínit o skvělém umístění České Republiky ve světovém žebříčku. Skvělá 3. pozice.
Pořadí
Stát
Body
1
GERNěmecko

12648 pts
2
BELBelgie

11292 pts
3
CZEČeská republika

10843 pts
4
USAUSA

8888 pts
5
AUTRakousko

8735 pts
6
FRAFrancie

8159 pts
7
ITAItálie

7672 pts
8
GBRAnglie

7445 pts
9
NEDNizozemí

7058 pts
10
SUIŠvýcarsko

6205 pts