Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Červenec 2008

Tým Tornádo - sezóna 07/08 video by vamp

22. července 2008 v 11:49 | vamp |  Video
Malé vzpomínkové video týmu Tornáda. Enjoy

Prázdniny u Balatonu

13. července 2008 v 10:02 | vamp |  Friendship
Vrátil jsem se z dovolené. I tady se mi podařilo najít fotbálek a byl to všude přítomný FAS ;-)
Zahráli jsme, odreagovali se, užili sluníčka a vody. Tímto děkuji, že jsem tam mohl jet a samozřejmě za hezkou dovolenou :-)
Prázdninám a fotbálku zdar !!! :)

Co příští sezónu???

4. července 2008 v 12:24 | vamp
otázka zní: DIVIZE nebo 1 LIGA + (2liga pro případné nováčky v průběhu sezóny) ??
Napište prosím svůj názor. Diskuze probíhá : ZDE
Je určena pro všechny hráče zlínského kraje. Tak třeba ať každý tým dá poradu a kapitán řekne názor Budou nové týmy a otázka je : Co pro ně bude lepší? Z Otrokovic věřím, že kluci složí nový tým. Dál z Želechovic a ze Vsetína bude nový tým. V okolí Kroměříže a Přerova je taky hodně hráčů, ale nechápu proč jsou tak zatvrzelí (na mistrovaní ) a hrají pouze na hospodských Garlandech. Konečně by mohl být tým ze Zlína. Fotbálkáři tam jsou. Tak se toho sakra nebát!!!
Zatím já jsem názoru, ať je další sezóna, jak ta minulá. 1 + 2 liga , i kdyby se nenaplnil minimalní počet 10 týmu do první ligy. Nové týmy by to měly hodně těžké v první lize.

Konec sezóny 2007/2008

2. července 2008 v 22:08 | vamp |  Liga
Skončila sezóna 2007/2008. Tým Tornádo v novém složení pod vedením Pepína zakončil úspěšně na prvním místě 2. zlínské ligy. Nebylo to pro něj jednoduché začínat tuto sezónu. Z týmu odešli všichni hráči. Výraznou osobností byl Roman Raděvič a také Roman Běták. Pepíno se s tím vyrovnal a pozval nás do jeho týmu. V novém složení jsme válčili v lize.
Kapitán - Josef Skočdopole (Pepíno), Martin Frkal (Frky), Jaromír Sýkora (Yara), Tomáš Janota (Jerry), Martin Hloušek (Vamp)
V průběhu ligy se ukázalo, kdo bude náš největší soupeř. Byl to Shadow warriors vedený Radkem Krausem. Všechny naše zápasy byly vyrovnané a některé dokonce nervy drásající . Bohužel se nám podařilo tento tým pouze jednou porazit. Třikrát jsme prohráli a to jednou v prodloužení, kdy jsme ve 12. hře sahali po vítězství a chyběly k tomu pouze 2 míčky. Přesto jsme zápas prohráli. Děkuji moc tomuto týmu za hru.
Na 3. místě se umístil tým Pár Teček vedeným Martinem Mirvaldem. K tomuto týmu nebudu mít moc kladného hodnocení. Důvodem jsou špatné schopnosti kapitána. S tímto týmem se ani jednou neodehrál zápas ve stanoveném datumu! Následovala špatná domluva o dohrávce zápasů. Kapitán nebyl schopný s určitostí říct, kdy by mohli hrát. První setkání s tímto týmem jsme byli donucení zahrát dvojzápas. Následkem tohoto jsme druhý zápas prohráli v prodloužení, což by se nám při normálním odehrávání zápasů nestalo a s tímto týmem ani jednou neprohráli! Prosím, aby se kapitán tohoto týmu nad sebou zamyslel a jestli chce pokračovat ve fotbálku, ať předá funkci kapitána někomu spolehlivějšímu a zkušenějšímu.
Na 4. místě je tým GR Mystics. Kluky ze Vsetína baví fotbálek a moc jsme jim přáli bednu. Mají na to se zlepšit. Hodně štěstí ve fotbálku přeje tým Tornádo.
5. v tabulce se umístil tým Howěz. Na své první body a zároveň vítězství čekali až do 9. kola. Snaživý tým pod vedením Jiřího Grycmana má na to se zlepšit obdobně jako kolegové ze Vsetína. V průběhu sezóny posílil tým Jakub Latina, což na hře šlo poznat.
Co příští sezónu?
otázka zní: DIVIZE nebo 1 LIGA + (2liga pro případné nováčky v průběhu sezóny) ??
Diskuze o tom je : ZDE
Turnaje
Na turnajích kategorie B jsme sbírali zkušenosti. Jerry s Vampem hrávají spolu. Většinou to dopadalo tak, že pravá, levá a ven. Světlou výjimkou bylo zlínské B v Želechovicích, kdy to byl větší turnaj. První místa se nám daří ukořistit pouze na turnaji v Malenovicích U Tetoura. Flaška ruma nebo slivky taky dobrá. Na Machové jsme se také zlepšili. Párkrát jsme se umístili na bedně a taky několikrát sahali po vítězství, což se ani jednou nepovedlo :-( Dále jezdíme na turnaje v Kroměříži nebo v Přerove, kde se také neztratíme.
Frky hrával s Pepínem, Delikem, Yarou a na Machové s Tomem. V téhle sezóně toho předvedl hodně. Šlo vidět, že na garlandu doma poctivě trénuje. S Pepínem vyhráli turnaj v Kroměříži a s Tomem Kubou celkové vítězství v Pivní lize Machová (10 turnajů). S Yarou předvedli skvělý výkon na mistrovství Moravy, kde hráli vyrovnaný zápas s Krejsou a Kramolišem. Nikdo nezapomene na podělávku Kramoliše ;-)
Yara hrával nejčastěji s Plašou. Podařilo se jim mnohokrát vyhrát turnaj na Machové. Yara obsadil celkové druhé místo a Plaša celkově třetí místo. Plaša po boku Yary hodně vyrostl. Věřím, že na příští ročník složí druhý Otrokovický tým a budou bojovat v oficiální (nejlepší :-) ) Rosengart lize.
Skončila nám sezóna. Myslím, že jsme se všichni hodně zlepšili. Tak makat dál a hodně trénovat. Hodně štěstí všem přeje Vamp ! :)

Tým Tornádo

1. července 2008 v 12:44 | vamp
Fotky z losovaného poháru + fotky vítězného týmu Tornáda jsou v galerii. Report bude brzo :)