Aktualita : Paráda !! Bowling Devítka Zlín - 2 výborné rosengarty !!! :-)

Květen 2008

Turnaj v Irving, Texas 26.5. 2008

26. května 2008 v 11:34 | vamp |  Světový foos
Natočil jsem a sestříhal malou ukázku z přímého přenosu tohoto turnaje. Svoje kvality opět předváděli hráči Tony Spredeman, Tommy Adkinsson, Terry Moore, Tracy McMillin. Tyto hráče se mi podařilo natočit

tady je všechno info o tomto turnaji - ZDE
Takže dneska večer, potom v noci a zrána by měl jít další přenos. Když bylo US open a open singles finále probíhalo asi v 8 - 9 ráno v pondělí CET.
Turnaj dohrán :-)
Takto to tam vypadá :) :

Fotbálkový maraton v Rock Cafe Zlín 15.9. 07

20. května 2008 v 18:56 | vamp |  Video
Zpátky v čase a vzpomínka
15. září 2007 proběhl 24-hodinový turnaj ve fotbálku v Masters Rock Café Zlín - Čepkov.
Reportáž z Emurfilmu.

Collignon & Dehoest vs. DeVito & Fournier

20. května 2008 v 15:00 | vamp |  Světový foos
Collignon & Dehoest vs. DeVito & Fournier v Borgloon - Evropské mistrovství v květnu 2008 na stole Jupiter
Belgické video - Jupiter a pin shot, stále víc mě tento stůl přitahuje :-D

Fireball Kicker - stůl z Německa

19. května 2008 v 21:36 | vamp |  Stoly fotbálkové
Fireball Kicker je nový vývoj s podporou profesionálních hráčů Oktay Mann a Thierry Müller. Stůl s jeho váhou 140 kg je určený pro profesionální použití. Tento stůl dovoluje hrát jakýkoliv styl hry.

19. května 2008 v 18:47 | vamp |  Video
Jerry natočil na mobil poslední minuty finálového utkání Tornádo vs. Algézie. Omluvte horší kvalitu, či případné sekání videa. Každopádně je to skvělá vzpomínka

Turnaj dvojic - Tequila bar

18. května 2008 v 12:16 | vamp |  Turnaje
V pátek 16.5. 2008 proběhl turnájek v Kroměříži. Z týmu Tornáda se zúčastnily dvě dvojice. Dvojice se jmenovaly Tornádo (Pepíno, Frky) , Sklenička (Jerry, Vamp).
Na turnaj se přihlásilo 14 týmu. Po třech základních skupinách(1 leg do 6) byl pavouk double KO (2 legy do 6).
Pepíno a Frky nedali vůbec nikomu šanci. Suveréně prošli celým turnajem a dokonce ztratili pouze 1 leg s týmem Zdareec. Ve finále porazili 2:0 tým Algézie a získali 1.místo.
Houževnatý tým Sklenička ve složení Jerry a Vamp. Po nepřesvědčivé základní skupině (2 výhry + 2 prohry) , ještě dodat, že tento systém na 1 leg do 6 moc neovládají, předvedli v pavouku skvělý výkon. Bohužel ve druhém kole nestačili na tým Zdareec a těsně prohráli 1:2. Poté útočili z levé strany pavouka a probojovali se do nejlepší čtyřky turnaje. Semifinále nevyšlo a tak se umístili na 4.místě.
Turnaj to byl skvělý. Stoly byly v dobrém stavu a se žlutýma B nebo JGC míčkem se hrálo výborně. Takže organizace turnaje si určitě zaslouží pochvalu.
Tým Tornádo se na turnaji neztratil, tak do dalších turnajů přeje štěstí Vamp :-)
Zleva : Frky, Pepíno, Vamp

Ankety

17. května 2008 v 19:39 | vamp |  Friendship
Stále můžete hlasovat v našich anketách :-) : zde

Náš první fotbálkový stůl

15. května 2008 v 20:45 | vamp |  Friendship
Ještě teď smutně utírám slzu po vyřazení našich hokejistů ve čtvrtfinále a jsme se rozloučili s našim prvním stolem na kterém jsme začínali.
Odvezl si ho Přema ze Sobělic, tak snad ho co nejvíc užije.

Video deník Vampa 11.5. 2008

12. května 2008 v 0:27 | vamp |  Video
Můj video deník - tréninku z 11.5. 2008. Tato část je zaměřená na hru z hrany. Zejména na pinshot k sobě a od sebe. Napadlo mě za půl roku udělat další video pro srovnání a snad bude vidět další pokrok :-)
add pro fajnšmejkry Enjoy :-)

Collignon Exhibition at 2008

11. května 2008 v 11:27 | vamp |  Světový foos
Frederic Collignon hraje exhibiční zápas proti Francouzi Jamel Nassih v nedávném Bonzini World Championship v Eaubonne, Francie. Nikdo není lepší ve "volném stylu" než velký Belgičan.

Tornádo vs. Howěz

8. května 2008 v 22:50 | vamp |  Liga
Pro sezónu 2007/2008 s týmem Howěz jsme dohráli poslední 4. zápas. Skóre 4 naše vítězství : 12:0, 11:1, 8:4, 10:2
Foto : zde
Aktuální tabulka 2. zlínské ligy : zde

Xtreme Table Soccer

8. května 2008 v 9:55 | vamp
Hra na pc nebo konzoli. Grafika je skvělá. Každopádně se to pořád nevyrovná reálu a trénovat se s tím nedá

WCH Bonzini 2008 - výsledky 2

4. května 2008 v 23:30 | vamp |  Světový foos
Open singles
Open doubles

1. Frederic Collignon (BEL)1. Frederic Collignon (BEL) - Arthuro Carletta (ITA)
2. Sébastien Meckes (FRA)

3. Olivier Covovc (FRA)2. Tim Ludwig ( GER) - Robert Atha (GBR)

9. Pavol Kováčik (SVK)3. Julien Lebeq (FRA) - Paul Nunes (FRA)

17. Petr Pražák (CZE)
17. Petr Pražák (CZE) - Michal Poda (CZE)

33. Ladislav Křepela (CZE)
33. Miroslav Mlejnek (CZE) - Jiří Kubín (CZE)
Women's singlesWomen's doubles

1. Estelle Jacquot (FRA)1. Estelle Jacquot (FRA) - Alice Denmanivong (FRA)
2. Tessa Otten-Kerkhof (NED)2. Marine Pohl (FRA) - Anais Noel (FRA)

3. Samatha Di Paolo (SUI)3. Katrin Matsushita (GER) - Rebbecca Terry (USA)

5. Karolína Černá (CZE)5. Pavlína Bartošová (CZE)- Šárka Holomoucká (CZE)

9. Šárka Holomoucká (CZE)
9. Karolína Černá (CZE) - Silvie Vávrová (CZE)

17. Rebecca Terry (USA)
9. Nikola Plasgurová (SVK) - Karolína Holá(CZE)

17. Karolína Holá (CZE)

17. Silvie Vávrová (CZE)

Mixed Doubles

1. Aurelie Serranito (FRA) - Julien Lebeq (FRA)

2. Jules Ramon (FRA) - Marine Pohl (FRA)

3. Olga Lasecka (POL) - Ruben Heinrich (GER)

9. Ladislav Kŕepela (CZE) - Silvie Vávrová (CZE)

17 . Jim Parris (USA) - Rebecca Tery (USA)

17. Petr Plasgura (CZE) - Karolína holá (CZE)

Turnaj : World Championship series - France (Eabonne) - Bonzini 08
Velký turnaj ve Francii skončil. Myslím, že čeští hráči se na turnaji neztratili. V open singlech se umístil P. Pražák na pěkném 17. místě. Rebecca Tery si odváží pohár za 3. místo v ženských dvojicích. Samozřejme Frederic Collignon potrvdil svou nadvládu a vyhrál obě bodované disciplíny. Všem velká gratulace :-)

Další výsledky : ZDROJ

WCH Bonzini 2008 - výsledky

4. května 2008 v 17:13 | vamp |  Světový foos
První výsledky jsou z týmové soutěže. Naši se probojovali přes Německo, Itálii a v semifinále prohráli s Francii s pozdějším vítězem turnaje. O 3. místo naši nestačili na Dánsko. I tak je to největší náš úspěch.

• Karolína Černá
Navázal jsem kontakt s Americkou hráčkou Rebecca Terry, která bude hrát na tomto turnaji. Její partner v Mix doubles je Jim Parris. Držím všem strašně moc palečky a ať se jim všem moc daří. Abych ještě trochu představil Rebeccu, tak přikládám video. Příště se dozvíte víc, tak enjoy
Video se jmenuje : Rebecca v/s Jacob: South Carolina 2008 Foosball Kick off